Лопез изгледа убаво среде деловни обврски


Латино дивата Џенифер Лопез, вешто ги криеше шпекулациите и вистинската природа на односот меѓу неа и актерот Бен Афлек. Иако папараците ги фотографирале ...
| | веќе видена | слични

Фановите на Џ енифер Лопез и Бен Афлек ги следат низ Италија Џенифер Лопез и нејзиното ново-старо момче Бен Афлек веќе неколку дена уживаат на суперјахтата што ...
| | веќе видена | слични

Откако ја обновија врската, Џенифер Лопез и Бен Афлек одлучиле да одат на луксузно летување и уживаат на јахта, усидрена во Сен Тропе. По фотографиите кои ...
| | веќе видена | слични

Американскиот бејзбол играч Алекс Родригез одигра 22 сезони во повисоката американска бејзбол лига, па постигна завидни резултати на спортскиот терен. Сепак, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Само еден ден откако го прослави својот 46. роденден, поранешниот бејзбол-играч ги покажа стомачните мускули, пишуваат таблоидите додавајќи дека оваа недела ...
| | веќе видена | слични

Бен Афлек и Џенифер Лопез со фотографија на која се бакнуваат за роденденот на пејачката и актерка ја потврдија нивната повторна врска. Џеј Ло роденденот го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 462 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена

ИНИЦИЈАТИВАТА „ОТВОРЕН БАЛКАН“ ЌЕ ДОНЕСЕ БЕНЕФИТ ЗА ТРИТЕ ЗЕМЈИ Претседателот на Србија Вучиќ додаде дека со ова се докажува дека Србија, Македонија и Албанија ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лопез изгледа убаво среде деловни обврски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: