Велешанец обљубил 15-годишно девојче

Гостиварец од 27 години ноќеска бил приведен затоа што им се заканувал на докторите и сестрите, но и на обезбедувањето во болницата во Гостивар. За тоа извести ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии

Мнистерството за внатрешни работи информираше дека синоќа во 01:53 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај ...
| | веќе видена | слични

Неколку случаи на тепачки и меѓусебни пресметки, со нарушување на јавен ред и мир, регистрирала полицијата на територија на Скопје. Во еден од случаите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Велешанец обљубил 15-годишно девојче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: