Хороскопски знаци што секогаш сакаат да се во центарот на вниманието

Хороскопските знаци што бараат внимание ќе направат сè што може за да бидат забележани. Во центарот на вниманието секогаш сакаат да се луѓето родени во знакот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во овие хороскопски знаци се раѓаат најголемите шармери. Тие имаат тема за разговор со сите, омилени се во компанијата, имаат десетици пријатели и секогаш се ...
| | веќе видена | слични

Доколку ги прашате астролозите, еден хороскопски знак се истакнува пред сите други - тоа се Вагите. Вагите имаат способност да ги импресионираат луѓето на прво ...
| | веќе видена | слични

 Секој од нас има најмалку 2 нешта коишто му го загорчуваат животот. За Јарецот тоа се луѓе кои позајмуваат работи, а потоа не ги враќаат. За Лавот – ...
| | веќе видена | слични

Овие три знаци од хороскопот ги краси интелектуална љубопитност, но и голема привлечност. Шкорпиите ретко кој може да ги излаже, а нема смисла ниту да се ...
| | веќе видена | слични

Доколку ви е потребен некој кој што без оглед на сè сакате да ви ја каже вистината, тогаш повикајте ги нив. Некои луѓе едноставно не знаат да лажат, а тоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во вечерашното издание во емисија „Патот кон“ на ТВ Алсат М гостуваше пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Рашела Мизрахи, која говореше за моменталната ...
сите 422 | | | веќе видена

Бисера Костадиновска Стојчевска, пратеничката на СДСМ која беше позитивна на Ковид-19 но дојде да гласа во Собранието во неделата, во својата последна изјава ...
сите 343 | | | веќе видена

На поранешниот генерален секретар на Владата Драги Рашковски на глава му стои уште најмалку една истрага откако Обвинителството за гонење на организиран ...
сите 275 | | | веќе видена

Состојбата со вирусот се смирува, епидемиолошката крива спласнува, а тоа го гледаме по бројот на новодијагностицирани случаи, веќе повеќе денови по ред се ...
сите 597 | | | веќе видена

Медицински сестри и лекари од сите здравствени домови од Истокот ќе ја спроведат масовната вакцинација во Штип, што ќе биде еден од регионалните центри во ...
сите 289 | | | веќе видена

Педест и деветгодишниот Кирчо Иванов од Македонска Каменица стравува дека неговата извозна текстилна компанија која опстојува над две децении на пазарот, ...
сите 188 | | | веќе видена

Работодавачите и самостојните вршители на дејност ќе можат од денеска до 30 април да аплицираат за мерката од Петтиот пакет мерки – Финансиска поддршка за ...
сите 90 | | | веќе видена

Според нашите информации доставени од свиркач основано се сомневаме дека постојат личности, државјани на Македонија со двојни матични броеви од кои што ...
сите 79 | | | веќе видена

Државата е финансиски ликвидна и стабилна и во Буџетот има доволно средства за исплата на шестиот пакет економски мерки за туристичко – угостителскиот сектор ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци што секогаш сакаат да се во центарот на вниманието

Од:
До кого (е-маил):
Порака: