Мицкоски е со 17 пати поголема гледаност во споредба со последното интервју на Заев на трилинг


Податоците од фотографиите јасно покажуваат дека гледаноста на Христијан Мицкоски во „Само интервју“ на Канал 5 е 17 пати поголема во споредба со последното ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ на денешната средба која ја оствари со пазарџии од Зелен пазар зборуваше за изјавата на Заев каде според Заев ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тврди дека има придвижувања во однос на зголемувањето на бројот на нивните пратеници во Собранието, но од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Христијан Мицкоски е докажан губитник, предводник на докажано криминална и режимска партија, обвини СДСМ преку соопштение. „И на месечината да се качи, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска беше на средба со пазарџиите во центарот на Скопје на зеленото пазарче. Тој рече дека со нив разговарал за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со пазарџиите на „Зелено пазарче“. -Разговаравме за начинот како властите овдека во ...
| | веќе видена | слични

Денеска сме тука во центарот на Скопје на зеленото познато, популарно пазарче, разговаравме со луѓето кои што тука и го печалат својот леб. Од тој леб го ...
| | веќе видена | слични

Ценам дека во периодот во кој што следи вакви посети се императив и за нас како политичка партија, заедно со граѓаните да ја напишеме следната, би рекол ...
| | веќе видена | слични

Наместо розевите очила со кои владата и скапо платениот ПР со државни и крадени пари се обидуваат да ја претстават реалноста, овие луѓе тука буквално солзи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од Владата оценуваат дека по вчерашното усвојување на Законот за утврдување на правниот статус на бесправно изградените објекти во законодавниот дом, ќе се ...
сите 249 | | | веќе видена

ИМА БУРНИ РЕАКЦИИ ЗА ЗАКОНОТ ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЈА НА ДИВОГРАДБИ Петмина пратеници од помалите политички партии, кои му припаѓаат на владејачкото мнозинство, ја ...
сите 695 | | | веќе видена

По само два дена откако беше пуштен во употреба, од утрово не функционира страницата на дигиталното издание на толковниот речник. Неколку пати сервисот не се ...
сите 83 | | | веќе видена

Пацифичката држава Науру изрази задоволство од постигнатиот „светски рекорд“, бидејќи успеа да ја вакцинира целата своја возрасна популација, вкупно 7.392 ...
сите 150 | | | веќе видена

Во скопската населба Бутел 2 попладнево се случило убиство. Настанот се случил веднаш до ресторанот „Султан“, а голем број на полициски единици се излезени на ...
сите 27 | | | веќе видена

Адвокатот Дељо Кадиев по јавната седница за „Рекет“ во Апелација, кажа дека пресудата од Кривичниот суд треба да се укине, бидејќи има многу грешки и повреди ...
сите 225 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски деновиве повторно ја актуелизираше темата за судењето на организаторите и насилниците кои упаднаа во Собранието на 27 април ...
сите 24 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски е со 17 пати поголема гледаност во споредба со последното интервју на Заев на трилинг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: