(Видео) Владимир Путин традиционално влезе во студената вода за Водици


3 копии

Кремљ денеска ги поздрави намерите на новиот американски претседател Џо Бајден за продолжување на американско-рускиот договор за контрола на нуклеарното ...
| | веќе видена | слични

Не постојат моментални планови за состанок на претседателот на Русија, Владимир Путин и американскиот претседател Џозеф Бајден, рекол денеска пред новинарите ...
| | веќе видена | слични

Отсега натаму, Русинките ќе можат слободно да убијат маж кој ќе се обиде да ги силува, а тоа автоматски ќе се третира како реакција во самоодбрана, а таа жена ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Кремљ оцени дека подобрувањето на односите помеѓу Русија и САД исклучително зависи од „политичката волја“ на Џо Бајден, кој денеска во Вашингтон положува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, посочи дека луѓето се опуштиле и дека тоа може да се забележи според бројот на заразени. Таа додаде дека Србија продолжува ...
сите 902 | | | веќе видена

Владата нема никаква скриена агенда во пописот, а неговата политизација и форсирањето негативна кампања, може само да креира тензии, рече вечерва министерот за ...
сите 339 | | | веќе видена

За помош на угостителите може да се разговара, но олабавувањето на мерките и дозвола за организирање свадби, како што бараат, нема да има се додека Комисијата ...
сите 119 | | | веќе видена

Изминатите два дена Заедничката мултидисциплинарна комисија за историски и образовни прашања меѓу Република Македонија и Република Бугарија ја одржа 12. ...
сите 301 | | | веќе видена

Скоро осум часа, Александар и Јордан Мијалков синови на избеганиот Сашо Мијалков даваат исказ во полициската станица во Кисела Вода. Полицијата се обидува да ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Владимир Путин традиционално влезе во студената вода за Водици

Од:
До кого (е-маил):
Порака: