„Со Sparky до е-ваучер!“

6 копии

Во духот на новогодишните и божиќните празници што нѐ очекуваат, Шпаркасе Банка Македонија започнува нова промотивна кампања, наградувајќи ги сите нови ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ако порано важеше правилото дека за секој бизнис најважна е локацијата, денес скоро сите бизниси се наоѓаат на истата локација - на интернет. Затоа е неопходно ...
| | веќе видена | слични
5 копии

НЛБ Банка го овозможи користењето на НЛБ мКлик – мобилното банкарство за физички лица и НЛБ мПроклик – мобилното банкарство за правни лица на платформата ...
| | веќе видена | слични
5 копии

 Најголемата шопинг заедница кај нас, Cashback World нуди одлични можности за паметни зделки со вашите шопинг поени. Како член на Cashback World, вие имате ...
| | веќе видена | слични

Сега веќе едноставно и брзо можете онлајн да отворите трансакциска сметка и да добиете дебитна картичка од Комерцијална банка. Поднесете го барањето онлајн, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државниот завод за статистика, институциите, државата, имаат капацитет да спроведат попис според сите прописи на Евростат, по сите меѓународни стандарди, ...
сите 563 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Во синоќешното интервју за ТВ Клан, ...
сите 215 | | | веќе видена

За Хелсиншкиот комитет за човекови права, новата концепција за основно образование има пристап којшто ја поттикнува меѓуетничката интеракција и овозможува ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Со Sparky до е-ваучер!“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: