Дваесет и шестгодишник тешко повреден при работа во Зелениково

2 копии

На 01.11.2020 во Полициска станица Валандово било пријавено дека околу 05.10 часот, на магистрален пат А1 во близина с.Марвинци, на место викано ,,Надвозник“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Скопјанец бил пресретнат од три лица, по што физички бил нападнат.„На 01.11.2020 во 21.00 часот во полициската станица Чаир, А.Н.(42) од Скопје пријавил дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Охрид во координација со Секторот за недозволена трговија со дрога оружје и опасни материи ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Македонската Влада е свесна дека треба да изготви патоказ за да покаже дека е цврсто посветена на имплементацијата на Договорот за добрососедство со Бугарија, ...
сите 261 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 425 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Формула 1 пилотот Роман Грожан, кој вози за тимот Хас, мина речиси неповреден од еден од најлошите инциденти во Ф1 во последните години, специјалното одело го ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дваесет и шестгодишник тешко повреден при работа во Зелениково

Од:
До кого (е-маил):
Порака: