Тодоров: Не гледам дека Гоце Делчев е толку голем проблем

2 копии
2 копии
2 копии

Вилма Русковска во врска со одбиеното тужбено барање против Игор Јанушев и Христијан Мицкоски, односно против ВМРО-ДПМНЕ, најави дека ќе поднесе жалба до ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеничката на СДСМ Славјанка Петровска денеска од собраниската говорница изрази задоволство што после 19 години ќе се спроведе попис како исклучително важна ...
сите 390 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 132 | | | веќе видена

Македонија извиси од соседите за набавката на вакциони против корона виросот, а за тоа официјална потврда стигна и од министерот за здравство, Венко Филипче. ...
сите 227 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тодоров: Не гледам дека Гоце Делчев е толку голем проблем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: