Избркан од работа од „Македонски шуми“ ЗАРАДИ ФЕЈСБУК СТАТУС (ВИДЕО)


Од директор на Подружница, по брза постапка станал чувар на рампа, па добил решение за суспензија, а неодамна и отказно решение од работното место – самостоен ...
| | веќе видена | слични

Додека министерот Венко Филипче тврди дека се тече вообичаено што се однесува до третирање на пациенти со сите останати проблеми, голготата што Сашо Здравевски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дека надлежните ја губат контролата со епидемијата сведочат и граѓаните. Системот кој функционира за да се олесни работата со пандемијата им одмага на болните. ...
| | веќе видена | слични

Садио Мане ретко, зборува за животот надвор од терен, но сепак се знае дека е посветен Муслиман, дека пораснал во голема сиромаштија, дека татко му му забранил ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Опозицијата не се консултира за ниту едно битно прашање, тука е прашањето за Бугарија, прашањето за образовните реформи и итн. Нема прашање кое што ја тангира ...
сите 596 | | | веќе видена

Американскиот сојузен судија Дру Типтон привремено го блокира обидот на претседателот Џо Бајден привремено да ја стопира депортацијата на имигрантите од САД. ...
сите 215 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Текот на наставата во второто полугодие и реформските процеси во образованието беше тема на разговорот со Здружението на директори од основни и средни ...
сите 499 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 293 | | | веќе видена

Полицијата задолжена за обезбедување на зградата на американскиот Конгрес се извини за пропустите за време на упадот од страна на приврзаниците на поранешниот ...
сите 105 | | | веќе видена

Опозициските партии во Македонија велат дека доцнењето во процесот на снабдување со вакцини ја покажува неспособноста на владините преставници.„Сметам дека ние ...
сите 433 | | | веќе видена

Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во утринската емисија на Алфа зборуваше за пописот каде што посочи дека станува збор за ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Избркан од работа од „Македонски шуми“ ЗАРАДИ ФЕЈСБУК СТАТУС (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: