Избркан од работа од „Македонски шуми“ ЗАРАДИ ФЕЈСБУК СТАТУС (ВИДЕО)


Од директор на Подружница, по брза постапка станал чувар на рампа, па добил решение за суспензија, а неодамна и отказно решение од работното место – самостоен ...
| | веќе видена | слични

Додека министерот Венко Филипче тврди дека се тече вообичаено што се однесува до третирање на пациенти со сите останати проблеми, голготата што Сашо Здравевски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дека надлежните ја губат контролата со епидемијата сведочат и граѓаните. Системот кој функционира за да се олесни работата со пандемијата им одмага на болните. ...
| | веќе видена | слични

Садио Мане ретко, зборува за животот надвор од терен, но сепак се знае дека е посветен Муслиман, дека пораснал во голема сиромаштија, дека татко му му забранил ...
| | веќе видена | слични

Останато

Антонијо Милошоски, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ на денешното свое обраќање на протестот кој се одржа пред МНР под мотото „Оставка за Заев, слобода за народот“ ...
сите 804 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 184 | | | веќе видена

Претседателот на српскиот Парламент, Ивица Дачиќ, без влакно на јазикот ги коментира тезите на премиерот Зоран Заев од интервјуто за бугарската информативна ...
сите 338 | | | веќе видена

Прилепските матични лекари почнаа да волонтираат на Инфективното одделение во градската болница за да му помогнат на медицинскиот персонал со грижата на ...
сите 676 | | | веќе видена

Активни случаи по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје)• Чаир – 625• Гази ...
сите 258 | | | веќе видена

Диего Армандо Марадона почина минатата среда од срцев удар. Замина во вечниот дом на 60-годишна возраст, а зад себе остави бројна фамилија, но и големо ...
сите 229 | | | веќе видена

Психопатолошката елита на власт во Македонија, владее само поради тоа што цело време наоѓа нови моменти како да го повреди македонскиот народ, а истовремено да ...
сите 95 | | | веќе видена

Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го заврши овде во ...
сите 56 | | | веќе видена

Добитничката на Нобеловата награда за мир Надија Мурад изјави дека пандемијата на Ковид-19 ја зголеми трговијата со жени и родовото насилство, оставајќи го ...
сите 5 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Избркан од работа од „Македонски шуми“ ЗАРАДИ ФЕЈСБУК СТАТУС (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: