Битолчанец фатен со кокаин во Охрид

Пријавениот М.Л. во периодот од ноември лани до 9 јули годинава во неговиот дом во Кочани со закана дека ќе објави слики со компромитирачка содржина, во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Канцеларијата за криминалистички работи од Кочани поднесе кривична пријава против 46-годишен кочанчанец поради сомнение за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против 28-годишниот Ј.К. од Република Албанија поради постоење основи на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против М.Л. (46) од Кочани поради постоење основи на сомнение за сторено ...
| | веќе видена | слични

Случај што го згрози Кочани – Цела година уценувал и силувал жена Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против ...
| | веќе видена | слични

СВР Тетово поднесе кривична пријава против 25-годишниот В.Н. од Тетово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на лични ...
| | веќе видена | слични

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка поднесе кривична пријава против Д.К.(31) од Неготино, за сторено кривично дело „измама “. Во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 86 | | | веќе видена

Американскиот секретар за одбрана Џим Матис ги отфри иранските обвинувања дека САД стојат зад нападот за време на една воена парада во текот на изминатиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Битолчанец фатен со кокаин во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: