Кејт Аптон во жешко издание за Vogue (фото)

Oмилениот бикини модел Кејт Аптон продолжува да доминира ова лето, и овој пат сними секси фотосесија за Vogue Spain позирајќи во едноделни костими за капење во стилот на Фара Фосет. 20 годишната русокоса убавица во магазинот Vogue се појавува во пософистицирано издание за разлика од нејзиното нормално позирање во малечки бикини. Магазинот ја нарекува Кејт - Новата девојка на Америка, и ги повикува жените : "Копирајте го нејзиниот став и ќе бидете исто толку експлозивни како Кејт Аптон." Tags: кејт аптон Можеби ве интересира? Кејт Аптон во жешко издание за Vogue (фото) - Сабота, 23 Јуни 2012 Кејт Аптон знае зошто мажите ја обожаваат (фото) - Среда, 20 Јуни 2012 Kим Кардашијан блесна во Кан (фото) - Петок, 25 Мај 2012 Кејт Аптон во бикини за Beach Bunny Bronze Collection (фото) - Четврток, 24 Мај 2012 Кејт Аптон - секси велигденска зајачица (видео) - Недела, 08 Април 2012 Постари: Погледнете како изгледала Шакира на 13 години (видео) - Сабота, 23 Јуни 2012 Леонардо Ди Каприо во минатиот живот бил ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младата Американка моментално е една од најбараните манекенки за која воздивнуваат голем број на мажи. Има само 20 години, а веќе е на пат да стане секс симбол. Телото на Американката Кејт Аптон е едно од најбараните на насловните страни. Се фотографираше за бројни магазини, а несомнено го подигна тиражот. На последното снимање за шпанскиот магазин „Вог“, Кејт го оживеа духот на секс иконите Памела Андерсон и Фара Фаукет. Залудно е да се трошат повеќе зборови, погледнете ги фотографиите и видеото.
| | веќе видена | слични

Кејт Аптон неодамна дигна медиумска прашина кога на Тери Ричардсон во костим за капење му играше "cat daddy". Кејт е голема обожавателка на хип хоп музиката, а овој уличен танц и е посебно драг... Имајќи во предвид дека оваа дама е навистина секси, не не чуди што овие денови водителот Џими Фалон во својата емисија, ја замоли да го научи да игра "cat daddy". Кога Фалон ја замолил да му ги покаже чекорите на овој танц, Кејт одговорила "Зошто инаку би била овде?" Воодушевениот Фалон помалку учел да игра, а повеќе гледал во убавата Аптон.
| | веќе видена | слични

Популарната Кејт Аптон е главниот лик во новата секси фото-сесија во костими за капење за шпанското издание на реномираниот магазин „Вог“. Но за разлика од оние минијатурни бикини во кои најчесто позира, овде паднала одлука, Аптон да се појави во неколку различни едноделни костими за капење. Ако меѓудругото, идејата им била да покажат дека не мора да биде минијатурно и оскудно за да биде секси, тогаш мисијата им е успешна. ГАЛЕРИЈА - ТУКА Откако „Вог“ ја нарече Кејт Аптон „новата миленичка на Америка“, една од фотографиите, можеби поради бојата на костимот за капење, но и големите гради, некои ги потсети на Памела Андерсон од времето кога беше секси синоним за „Чувари на плажата“.На шега додаваат и дека Аптон можеби несвесно како да „ја предизвикува“ Андерсон, и меѓу редови сака да и порача: „Твоето време помина, сега јас сум на ред!“ Фотографиите од нејзината фото-сесија за магазинот, можете да ги погледнете во галеријата во прилог. Содржината не е лекторирана
| | веќе видена | слични

Има само 20 години, а веќе е на пат да стане секс симбол. Американската манекенка Кејт Аптон е едно од најбараните тела на насловни. Се фотографираше за бројни списанија и несомнително им ја поткрена продажбата. На последната сесија за шпанскиот Вог, сексапилната Кејт го оживеала духот на секс иконите памела Андерсон и Фара Фавцет. Облечена во црвени бикини, разбушавена коса на ветар... ете така покажала како внимателно работи на своето тело и не се срами од своите облини. Многумина ја нарекуваат како најсексапилната манекенка, а не се сомневаме дека младата Кејт ќе ни го одзема здивот долги години.
| | веќе видена | слични

Останато

Територијата на нашата држава се наоѓа во поле на висок воздушен притисок (антициклон) кој условува стабилно, суво и невообичаено топло време со високи ...
сите 205 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот Артан Груби и близок соработник на лидерот на ДУИ Али Ахмети, отворено ќе лобира Никола Димитров да биде консензуалниот кандидат на неговата партија ...
сите 193 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејт Аптон во жешко издание за Vogue (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: