Иако се нема појавено на музичката сцена веќе подолго време, Еминем е доста популарен на најпозната социјална мрежа Фејсбук и е првата личност која има повеќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Младата пејачка Адел(24) ја потврди веста дека таа и нејзиното момче Сајмон Конецки (36) го очекуваат своето прво заедничко дете. На својот официјален веб ...
сите 5 | | | веќе видена

Меган Фокс конечно ја потврди веста за својата бременост. На новите фотографии од прославата на втората годишнина од бракот со својот сопруг Брајан Oстин Грин ...
сите 12 | | | веќе видена

Мерилин Монро, дури и по 50 години од својата смрт беше крунисана како жена со најдоброто деколте на сите времиња, победувајќи ѕвезди како Скарлет Јохансон, ...
сите 3 | | | веќе видена

next