Барселона со трета понуда до Челзи, го сакаат Вилијан по секоја цена!


Фудбалерот на Челси, Вилијан се поврзува со заминување од Стемфорд Брџи, интерес пројавуваат Барса, Реал Мадрид и Манчестер јунајтед но тој вели дека е среќен ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот репрезентативец, Вилијан Боргес Да Силва или попознат само како Вилијан во изминатиов период е многу актуелен, а причината за тоа е интересот за ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот секој ден е дел од шпекулациите на медиумите, Манчестер јунајтед, Барса и Реал Мадрид сакаат да го ангажираат но тој вели дека е среќен во Челси и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Островоските медиуми од утрово пишуваат дека доколку Челзи не го пушта Азар спремен е да преговара за трансфер на Вилијан за кој „сините“ три пати ја одбиваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот прволигаш Барселона се обидува во своите редови да го донесе бразилскиот репрезентативец Вилијан кој е голема желба на тренерот Ернесто Валверде, но ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 289 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 218 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 277 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 59 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 74 | | | веќе видена

Владата засега не се откажува од еколошките налепници и покрај тоа што премиерот изјави дека тоа би било еден вид дискриминација. Заменик министерот за животна ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона со трета понуда до Челзи, го сакаат Вилијан по секоја цена!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: