Ванда му ги затвори вратите на Икарди во Наполи


2 копии
3 копии

Хамес Родригез скоро сигурно ќе го напушти Реал Мадрид до крајот на преодниот рок. Реал сака да се ослободи од него, а и самиот Родригез нема ништо против ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Наполи сака да се засили во овој преоден рок, а една од опциите е колумбискиот репрезентативец Хамес Родригез од Реал Мадрид. Хамес е посакуван од ...
| | веќе видена | слични

Аурелио Де Лаурентис влезе во отворен конфликт со Реал Мадрид, барајќи одговор од шпанскиот клуб зошто Наполи не може да ги добие истите услови за Хамес ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Колумбискиот фудбалер на Реал Мадрид, Хамес Родригез е се подалеку од трансфер во Наполи и е незадоволен од фактот што италијанскиот клуб одбива да ја плати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 285 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 310 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 268 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ванда му ги затвори вратите на Икарди во Наполи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: