Сека Алексиќ сакаше да се пофали со мобилниот телефон, а сите нешто гледаа во нејзините нозе!

3 копии

Иако не е од оние јавни личности кои сакаат во прв план да го истакнуваат физичкиот изглед, туку духовниот мир и семејната среќа и се поважни, Сека успеа сите да ги остави без текст со својата нова фотографија. Иако сакала да се пофали со новиот телефон, сите гледале во нејзините долги и згодни нозе.
| | веќе видена | слични
2 копии

Сека Алексиќ блеска откако стана мајка, а сега реши со своите фанови да сподели провокативна фотографија. Таа облекла проѕирен фустан, а под него се наѕира долна облека во беж боја.Мажите не останаа рамнодушни на нејзиниот изглед, па бројните позитивни коментари се нижеа еден по друг.
| | веќе видена | слични

Пејачката во потполно провокативно издание повторно објави фотографија на Инстаграм, која нема да ве остави рамнодушен. Сека Алексиќ блеска откако стана мајка, а сега одлучи фановите да ги почасти со една провокативна фотографија. Сека носеше проѕирен фустан, а под него ѕирка долниот веш со крем боја. Мажите неможеа да се воздржат од нејзиниот изглед, па оставија голем број коментари под сликата. #dress @iv_ice Oct 23, 2017 at 2:00pm PDT “Вистинска барбира”, “Презгодна Сека, браво”, се само некои од комплиментите за сметка на нејзиниот изглед.
| | веќе видена | слични

Сека Алексиќ е во фустан кој повеќе открива отколку што сокрива, и предизвика многу коментари. Пејачката на својот Инстаграм профил објави неколку провокативни фотографии, а најголемото внимание го привлече сликата на која позира во проѕирен фустан. Сека, за загревање, прво постави селфи на кое доминираше нејзиното длабоко деколте. Потоа следеше слика од гардероберот. И на крајот Алексисиќ заврши во фустан кој откриваше се.
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката негува женствен, дамски стил кој многу и прилега. Сепак, таа умее да заигра и на картата на сексепилот, и тоа го покажа и нејзината последна објава на Инстаграм. Имено, Сека се фотографираше во проѕирен фустан и предизвика лавина коментари. Тие секако потекнуваат од припадниците на посилниот пол, но не изостануваат ниту жените.
| | веќе видена | слични
2 копии

Рада Манојловиќ важи за сопственичка на едни од најубавите нозе на естрадата, но очигледно не се срами да ги покаже и маните. Имено, додека позираше во кратко црно фустанче, Рада покажа дека има и целулит. Сепак насмевката и заводничкиот поглед се тука, па се чини дека се е во ред. Рада со оваа фотографија се приближи на трендот на светските ѕвезди кои се почесто во јавноста ги истакнуваат своите несовршености и се гордеат со тоа.
| | веќе видена | слични

Пејачката Сека Алексиќ постојано добива пофални коментари за комбинациите во кои се фотографира на Инстаграм, а многумина истакнуваат дека тој дамски стил навистина и прилега. Спека, таа умее да игра на карта провокација, па на последната објава на друштвените мрежи објавила фотографија во проѕирен фустан. Секако дека предизвикала лавина коментари, особено од мажите, а ни женскиот пол не заостанал.
| | веќе видена | слични

Сека Алексиќ откри која нејзина песна и е веќе досадна а многумина ја обожаваат. Сека има неколку хитови кои се одамна издадени, но се бараат на нејзините настапи, а една од песните која и беше хит, Сека откри дека веќе и е здодевен. „Аспирин„ ми се здосади веќе. Веројатно зошто беше голем хит, но и „црно и златно“ беше уште поголем хит, и не ми е досадна. Значи буквално мислам, леле морам да ја испејам „Аспирин“- рекла Сека за српските медиуми.
| | веќе видена | слични

Останато

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 212 | | | веќе видена

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 204 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 197 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сека Алексиќ сакаше да се пофали со мобилниот телефон, а сите нешто гледаа во нејзините нозе!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: