Романките не се „шегуваат“, ја декласираа Норвешка! (видео)


2 копии

Женските ракометни репрезентации на Холандија и Шпанија, синоќа го одиграа највозбудливиот напревар од второто коло на Европското првенство, кое се игра во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Германија го направи најголемото изненадување во првото коло од Европското ракометно првенство за жени, откако со 33:32 ја победија Норвешка. За Норвежанките ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Романките не се „шегуваат“, ја декласираа Норвешка! (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: