Починат возач пронајден во возило во кавадаречка фабрика

7 копии

Починато лице во возачка позиција било пронајдено синоќа во товарно возило во кругот на кавадаречка фабрика. Оваа информација утрово за МИА ја потврди Верољуб ...
| | веќе видена | слични

Квадарчанец бил пронајден починат во возачка позиција во камион, синоќа во круг на кавадаречка фабрика, информира полицијата.Според СВР Велес, станува збор за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
13 копии
7 копии
5 копии
повеќе

Останато

На 09.08.2018 година во 15.00 часот на магистралниот пат Градско – Прилеп се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Пежо“ со француски национални ...
сите 249 | | | веќе видена

Истражувањата кои се спроведуваат летово се добра појдовна точка за анализа на јавното мнение и како тоа понатаму ќе се менува, вели аналитичарот Владимир ...
сите 304 | | | веќе видена

Фестивалот „Охридско лето“ своето 58-мо издание го продолжува со музичкиот дел, во чии рамки за денеска е предвиден концертот на украинското дуо Жана Марчинска ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Починат возач пронајден во возило во кавадаречка фабрика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: