Пожарникар претепан и тешко повреден од колега

3 копии
2 копии
6 копии

СВР Скопје – Единица за недозволена трговија – Одделение за недозволена трговија со дрога до скопското Јавно обвинителство поднесе кривична пријава против ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 10. јануари 2019 (ИНПРЕС) – 40-годишиот Ј.К. од охридското село Велгошти, вработен во охридската противпожарна служба вчера нападна повеќе негови ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Четириесетгодишен маж, вработен во охридската противпожарна служба, утринава влегол во просториите на службата и физички нападнал повеќе свои колеги, соопштија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Алексис Ципрас ќе одговори во Парламентот зошто има намера да го ратификува штетниот Договор од Преспа и главно, зошто на Скопјаните им отстапи наводна ...
сите 372 | | | веќе видена

Движењето Река на вчерашниот состанок на политичкиот совет одлучи дека останува во опозиција, но паралелно не ја менува одлуката донесена на Конгресот дека ...
сите 346 | | | веќе видена

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 410 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 238 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожарникар претепан и тешко повреден од колега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: