Потпишан договорот за изградба на пешачки мост во Делчево

2 копии
2 копии

Со посета на институции и канење на гостите, членовите на КУД „Гоце Делчев“ од Делчево ги почнаа активностите за Пијанечко-малешевската свадба. Манифестацијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потпишан договорот за изградба на пешачки мост во Делчево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: