Поранешната сопруга на Џони Деп пронајде нова љубов

2 копии

Ф илмската екипа на „Минамата“, со Џони Деп во главна улога, побара и доби од Митрополијата црногорско-приморска црногорска благослов за снимање на дел од ...
| | веќе видена | слични

Џони Деп заедно со екипата која снима во Црна Гора и Србија, „се преселил“ во Тиват со приватен авион. Како што велат, актерот видно расположен пристигнал во ...
| | веќе видена | слични

За време на престојот во Белград, Џони Деп се заљубил во една убава русокоса девојка која работела во ресторанот на последниот кат од хотелот каде што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џони Деп се суди со поранешната сопруга Амбер Херд која го обвини дека ја тепал, па до Судот тој доставил фотографии од неговото модро лице и ја нарече ...
| | веќе видена | слични

Во тужбата за клевета, која стана јавно позната пред неколку дена, Џони Деп претендира за 50 милиони долари како компензација за штетите од напис во весник, во ...
| | веќе видена | слични

 Изгледа дека правењето пари е само половина од битката. Тешкиот дел доаѓа кога треба паметно да ги распределиш и сочуваш за да потраат. Некои славни не се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 111 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешната сопруга на Џони Деп пронајде нова љубов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: