Топи килограми во рекроден рок: Конзумирајте го овој пијалок и за 7 дена оечкувајте резултати

Постои начин за брзо и ефикасно да го намалите обемот околу струкот. Благодарејќи на овој рецепт, многу жен успеале да го намалат обемот за неверојатен 1 ...
| | веќе видена | слични

Еве еден пијалок кој ќе го врати вашиот природен извор на енергија, но, исто така, ќе влијае и на согорувањето на масните наслаги. Билката жен – шен и прав од ...
| | веќе видена | слични

Ако сакате што побргу да се решите од салото на стомакот, тогаш оваа брза и лесна диета е создадена за вас! Ако ви треба итно слабеење и затегнат стомак без ...
| | веќе видена | слични

Овој лек има силни противвоспалително, но и антиканцерогено дејство. Станува збор за мешавина од куркума и мед, позната како златна мешавина. Се нарекува ...
| | веќе видена | слични

За подготовка на здрав и освежителен напиток може да се користи речиси секое овошје и зеленчук. Фрпето од млеко и овошје, наместо шеќер, ќе го заслади вкусната ...
| | веќе видена | слични

Во новата ера, кога начинот на живот е забрзан и со себе носи стресни ситуации, депресија, анксиозност, често влијае и на нашиот имунолошки систем. Додека ...
| | веќе видена | слични

После првата чаша почнува обновување на целото тело: Сок кој освежува и лечи за 7 дена Со помош на овој сок започнете го процесот на обновување на црниот дроб, ...
| | веќе видена | слични

Половина исцеден лимон во чаша вода ви го овозможува потребното количество на витамин Ц и го засилува имунитетот. Лимонот ја подобрува способноста на телото да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 282 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски не може да се иззема од политичка одговорност за исчезнувањето на Груевски. Ова е ставот на поранешниот ...
сите 3 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Топи килограми во рекроден рок: Конзумирајте го овој пијалок и за 7 дена оечкувајте резултати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: