Договорот е спремен, Пјаниќ денеска става потпис


8 копии

Миралем Пјаниќ се најде на радарот на Барслеона и ПСЖ во изминатиот период, а тоа ја натера управата на Јувентус брзо да реагира и да го обезбеди потписот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Tимот на Јувентус зад себе има одличен преоден рок. „Старата дама“ успеа да доведе неколку одлични фудбаери, а секако најголемата ѕвезда е Кристиано Роналдо. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 68 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 89 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Договорот е спремен, Пјаниќ денеска става потпис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: