Денеска се решава иднината на Модриќ


3 копии

Реал Мадрид е спремен да направи се со цел да го задржи Лука Модриќ во својот тим. Лука Модриќ и неговиот потенцијален трансфер во Интер се една од темите на ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии

Доцна во ноќта, угледното шпанско радио „Онда Серо“ излезе со ексклузива дека Лука Модриќ му соопштил на Флорентино Перез дека неговата првична желба е да се ...
| | веќе видена | слични

Клубовите се на чекор од договор, барем така пренесуваат шпанските медиуми. Според најавите кои доаѓаат од Шпанија, на повидок е трансфер кој ќе ги здрма ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 18. декември 2018 (ИНПРЕС) – Семејството на прерано починатиот градоначалник на Охрид Јован Стојаноски, до сите граѓани на Охрид, упати зборови на ...
сите 220 | | | веќе видена

„Анти НАТО Мицкоски денеска потврди дека е дел од оние што сакаат да го поткопаат Доворот од Преспа, да ги закочат ЕУ и НАТО интеграциите на Македонија.Толку ...
сите 326 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 190 | | | веќе видена

Ќе ги добијат ли парите здравствените работници од симболичното како што велат од Синдикатот на Клинички центар покачувањето на платите или во иднина ќе се ...
сите 98 | | | веќе видена

Законот  ги содржи делата кои нема да бидат предмет на амнестија а се очекува целата процедура да заврши до нова година. Зијадин Села со очајна изјава дека со ...
сите 31 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денеска се решава иднината на Модриќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: