Во Италија тврдат: Јувентус најде замена за Алегри!


2 копии

Во италијанските медиуми во последните недели на големо се шпекулира за тоа дали Јувентус ќе добие нов тренер. Откако оваа година Јувентус се прошета во Серија ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во последните неколку дена, на големо се рашири информацијата дека челниците на Јувентус и Масимилијано Алегри имаат спротивставени мислења во плановите за ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри, го оцени како најдобар натпревар на тимот оваа сезоната, дуелот против Манчетсер јунајтед од групната фаза од Лигата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Италија тврдат: Јувентус најде замена за Алегри!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: