Тешко повредена жена во сообраќајка во Скопје


4 копии
8 копии
2 копии
4 копии
12 копии

Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што соопшти денеска ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Дваесет и осумгодишна жена од Виница се здобила со тешки телесни повреди, во сообраќајна незгода која се случила вчера попладне.До неговата, која се случила на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можеби онаа реченица на Крими Заев, „изгубен во времето, ќе талкам по семето“, најдобро ја опишува состојбата во која што се наоѓа Костадин Костадинов. Човекот ...
сите 304 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Катица Јанева откако вчера неколку часа даваше исказ во Основното јавно обвинителство истакна дека ако има судење се ќе биде објаснето за нејзиното учество во ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повредена жена во сообраќајка во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: