Нашол стара слика од својата девојка: Еден детаљ го оставил шокиран до степен да не верува на своите очи!

2 копии

Корисник на Реддит објавил фотографија која на прв поглед е обична слика на деца во рана возраст. Меѓутоа, набрзо сфатил дека таа крие неверојатна тајна. Она ...
| | веќе видена | слични

„Смрт за Шиптари“ е плакатот што го држат в раце млади момчиња, за кои се тврди дека последниве денови се дел од протестите против тиранската платформа во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Корисник на социјалната мрежа Редит објавил стара фотографија од неговата девојка од времето кога таа одела во градинка. Кога малку подобро тој ја погледнал ...
| | веќе видена | слични

Корисникот на социјалните мрежи Редит објави една фотка која делува како сосема обична слика на која се наоѓаат деца. Но, многу брзо сватил дека истата крие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонската економија за првпат после подолг период има негативен раст. Зоран Заев успеа ги избрка потенцијалните странски инвеститори кои требаше да отворат ...
сите 114 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Стевананџија, ги праша пратениците од владејачкото мнозинство зошто брзаат со законот за јазиците. Тој ги обвини пратениците ...
сите 255 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ денес (19 септември 2017та година) остварија средба со амбасадорите на земјите членки ...
сите 112 | | | веќе видена

Aктуелениот градоначалник на Гази Баба, Тони Трајковски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за нов градоначалнички мандат. Трајковски досега во два мандати ја ...
сите 165 | | | веќе видена

Неговата слика се уште стои на веб сајтот на анти-криминалната организација Селек како генерален директор на организацијата, но утрово со 11 гласа „за“ Тони ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нашол стара слика од својата девојка: Еден детаљ го оставил шокиран до степен да не верува на своите очи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: