Пјонтек се пофали пред фановите со новиот број на дресот на Милан


Многу во последно време се пишуваше за тоа дека Дејан Ловрен ќе премине во редовите на Милан, а денес пристигна нова потврда дека се работи на овој трансфер. ...
| | веќе видена | слични

На крајот од декември 2018 Милан одново пушти во продажба сезонски карти за втората полусезона. Екипата беше шеста, на само неколку бода од четвртото место, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од таборот на Милан полека ја отвараат вратата кон првиот тим за младиот и екстра талентиран фудбалер, Даниел Малдини. Даниел е син на легендарниот поранешен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ Зоран Заев ја оценува како притисок врз него поканата од лидерот на ДУИ Али Ахмети за зедничка средба со челниците на партиите од ...
сите 742 | | | веќе видена

Експлозија го потресе американскиот град Балтимор, при што разнесе неколку куќи. Пожарникари, луѓе, вклучително и деца, биле заробени под урнатините. Едно лице ...
сите 570 | | | веќе видена

Ако во училиштата се запазува социјалното дистанцирање, ако условите се добри во таа заедница, ако родителите немаат проблем да ги праќаат децата на училиште, ...
сите 294 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Праксата на (нај)високите државни функционери да го избегнуваат името на македонската држава и наместо него да велат „нашата земја“, што дојде до израз и при ...
сите 36 | | | веќе видена

Акциите на фудбалскиот клуб Јувентус утрово паднаа за околу 10 проценти на берзата во Милано, по елиминацијата во осминафиналето од Лигата на шампиони Акциите ...
сите 200 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пјонтек се пофали пред фановите со новиот број на дресот на Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: