Мицкоски против бојкот: Му помагате на Заев


5 копии

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска се обрати до граѓаните кои планираат да ги бојкотораат претстојните претседателски избори кои се ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски, се огласи на Фејсбук и повика да не се бојкотираат изборите за претседател. - Вие кои цврсто заговарате бојкот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Земјоделците се честити луѓе со гигантски срца, кои со сурова мака и пот се грижат за своите семејства и од мене ја имаат најголемата почит, напиша на Фејсбук, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Знам дека сте незадоволни и знам дека ве уценуваат со исплата на субвенции, со инспекции и разно разни проверки, ременот постојано го стегаат, но вие најдобро ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на вчерашниот централен митинг на партијата и претседателскиот кандидат Гордана Силјановска, меѓу другите, им упати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собранието утре во рамки на 103. седница треба да ги гласа предлозите за разрешување на членови на Владата и за избор на нови министри. Пратениците ќе гласаат ...
сите 266 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев, велат од опозициската ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение.„На ...
сите 232 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 70 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски против бојкот: Му помагате на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: