Каролина совршено ги носи оделата на „Манго“ а и магазинот „Elle“ го препозна тоа


Нашата Каролина Гочева совршено знае да ги носи оделата од брендот „Манго“. Доказ за тоа е што на страната на шпанското издание на магазинот „Elle“, каде токму ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Откако се забавуваа во Њујорк и Тулум, популарниот македонски пар, Каролина Гочева и Михаил Корубин дојдоа во Лос Анџелес. Заедно со нивните пријатели тие се ...
| | веќе видена | слични

Каролина Гочева, во придружба на Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски, во продавница за пијано на Менхетен во Њујорк, ја испеа песната „Со маки сум се ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 214 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 236 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каролина совршено ги носи оделата на „Манго“ а и магазинот „Elle“ го препозна тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: