Меланија во кампања „Биди најдобар“

Кога пред извесно време прелистувал стотина имиња во база на податоци во УДБА, словенскиот биограф на првата дама на Америка Меланија Трамп наишол на Виктор ...
| | веќе видена | слични

Пред одењето на вечера Трампови посетиле детска болница. Американската прва дама Меланија Трамп и нејзиниот сопруг Доналд Трамп допатувалево Охајо да ...
| | веќе видена | слични

Меланија Трамп е во брак со претседателот на САД, веќе 13 години. Пред да одлучат да застанат на лудиот камен, се забавувале 7 години. Меланија и нејзиниот 24 ...
| | веќе видена | слични

Меланија открила дека дотогаш слушала доста озборувања за својот иден сопуг пред да го запознае.Меланија Трамп е во брак со претседателот на САД 13 години. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Првата дама на Америка со овој гест покажа дека и „евтините“ парчиња на неа изгледаат феноменално. Таа во Вашингтон слета во лежерна комбинација во која ...
| | веќе видена | слични

Меланија во Вашингтон пристигна во смарагднозелена ролка со потпис на нејзиниот омилен дизајнер Ралф Лорен, бели панталони од брендот „ Rag and Bone “ и патики ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 254 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 157 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија во кампања „Биди најдобар“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: