Голема мрсна дамка се појави во Охридското езеро


Охрид, 25. август 2018 (ИНПРЕС) – Денешен весник објави репортерски запис за Наум Делевски, човекот кој полник 40 години бил капетан на јахтата на ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Додека се „крчка“ конкурсот за избор на нов концесионер кој ќе го „чува” рибниот фонд во езерото дел од охридските екологисти сметаат дека овојпат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голема мрсна дамка се појави во Охридското езеро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: