Марија Шерфовиќ и Ѓорѓе Давид се бакнуваат во уста


Емисијата „Ѕвезде Гранд“ имаме прилика да ја гледаме секоја сабота на Канал 5 телевизија. Членовите на жирито со своите кавги и интересни ставови знаат да ...
| | веќе видена | слични

Во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ Јелена Карлеуша инсистираше Марија Шерифовиќ и Ѓорѓе Давид да одговорат на предизвикот и да се бакнат во уста. ...
| | веќе видена | слични

Редовно ве информираме за успесите на нашите кандидати во „Ѕвездите на Гранд“. Тие заедно со своите ментори се подготвуваат за музичкото шоу и од круг во круг ...
| | веќе видена | слични

Му се израдуваа ситеМузичар и композитор, Драган Стојковиќ Босанац, после пауза поради операција се вратил на снимање на музичкото натпреварување. Саша Поповиќ ...
| | веќе видена | слични

Драган Стојковиќ Босанац поради операција на срцето беше отсутен од снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, поточно тој учествуваше од својот стан. Меѓутоа, по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во најновото издание на „Ѕвездите на Гранд“, во дуелите меѓу кандидатите беа и четворица Македонци: Огнен Здравковски, Мартинијан Кириловски, Стефан ...
| | веќе видена | слични

Дуња Поповиќ некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ пред две недели била нападната на паркинг од страна на мигрант. Таа раскажува дека поминала низ пекол ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша на големо ги спрема своите кандидати за петтиот круг во „Ѕвездите на Гранд“, а нејзин фаворит е нашиот Филип Пецовски за кого во повеќе наврати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 236 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марија Шерфовиќ и Ѓорѓе Давид се бакнуваат во уста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: