Вторник е резервиран за позитива, јако кафе и астрологија, (12 Февруари, 2019)

2 копии

Во вторникoт ќе се соочиме со избори, ќе мораме да обрнеме внимание на комуникацијата и работите. Видете повеќе во нашиот дневен хороскоп. Овен Следете ги ...
| | веќе видена | слични

Овен Овој вторник, бидете свои. Најдобрата верзија од себе. Заборавете на грижите и гледајте како сонцето ќе свети и покрај облаците. Бик Во овој ден може да ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) На работното место ви се јавуваат недоразбирања со колегите, но вие вешто ги избегнувате расправиите. Во партнерските односи ништо особено ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Овните планираат брак, Јарците уживаат во флертот и вниманието од другите. Прочитајте го хороскопот за 11 февруари. Овен За вас доаѓа можност за напредок и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вторник е резервиран за позитива, јако кафе и астрологија, (12 Февруари, 2019)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: