Ливерпул го „тестира“ Реал со богата понуда за Асенсио


2 копии

Како што веќе добро знаете и денес сме тука да ви пренесуваме се што се случува на трансфер пазарот ширум светот! – Утрово се појави една сензационална вест и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ѕвездата на Реал Мадрид, Тони Крос откри дека Кристиано Роналдо ги организирал најгласните журки додека живееше во Мадрид. Двајцата покрај тоа што беа соиграчи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во попладневните часови времето ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Кон крајот на денот и во текот на ноќта на места ...
сите 286 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Владата на Северна Македонија ги опиша Малтешаните како „криминалци" во телефонскиот разговор што протече во јавноста и што ја потресе ...
сите 106 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 157 | | | веќе видена

Вкусна салата која можете да ја јадете во секој дел од денот, а може да ви послужи и како оброк. ½ кг мали компири 3 супени лажици маслиново масло 1 ¼ кафена ...
сите 118 | | | веќе видена

Дваесет и пет повредени во земјотрес со магнитуда oд 5,5 степени на Филипините. Тие се примени во болница, а претходно беше соопштено дека 51 човек побарал ...
сите 143 | | | веќе видена

Романката Симона Халеп со 6-2, 6-2, за само 55 минути ја растури легендарната Серена Вилијамс во финалето на тенискиот гренд-слем турнир Вимблдон. За Халеп, ...
сите 256 | | | веќе видена

 Каков ден ви претстои? Дали ова е вашиот среќен ден за љубов, пријателства или можеби пари? Хороскопот во кратки црти ви открива на што треба повеќе да се ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул го „тестира“ Реал со богата понуда за Асенсио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: