Лана Дел Реј сними песна со синот на Џон Ленон


Ова е од оние песни што си ги пуштате кога одите на пат, а вие управувате со автомобилот, или кога возите ролери на кеј, или пак со велосипед одите на работа, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лана Дел Реј сними песна со синот на Џон Ленон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: