Е сега нема враќање! Творецот на „Два ипол мажи“ Чак Лори - еднаш и засекогаш се ослободи од Чарли Шин. Студиото денес излезе со известување за ликот на Шин - Чарли Харпер - мора да умре. Новата, деветта сезона од хит серијата, почнува со епизода во која братот Ален и внукот Џејк - добиваат вест дека Чарли загинал во сообраќајна несреќа. Тука продуцентот Лори со дозволува малку уживање - Чарли загинал во толку страшна несреќа што ништо не останало од него. Ефективно, нели? Е сега на сцената стапува новиот лик во серијата - Ештон Качер. Која е неговата приказна останува да видиме, но со оглед на креативниот и тоталниот начин на кој Лори ги уништува своите противници, сигурно ќе биде послушен актер. Во меѓувреме вистинскиот Чарли, се уште жив и здрав ја сфати пораката - нема враќање! За негова огромна среќа - се уште има по некој лудак во Холивуд кој ќе се обиде да заработи на неверојатната слава и публицитет која доаѓа со името Чарли Шин. Наводно проблематичниот актер наскоро ќе потпише договор за нова ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ликот што Чарли Шин го глуми во серијата „Два и пол мажи“, најверојатно, ќе загине во претстојната деветта сезона од емитувањето, пишува веб-локаторот „диџитал спај“. Ликовите на Алан (Џо Крајер) и на Џејк (Агнус Т. Џонс) ќе дознаат за смртта на Чарли Харпер во првата епизода од новата сезона. Шин е отпуштен од серијата по јавниот судир со творецот Чак Лори. Неговиот лик, наводно, ќе биде убиен за да се оневозможи неговото евентуално враќање во серијата. Снимањето на новата сезона ќе почне во август и продуцентите се уште не одлучиле на кој начин ќе умре Чарли Харпер. Едно од сценаријата е со автомобил да слета во бездна. Извори блиски до продукцијата наведуваат дека новиот лик, кој ќе го глуми Ештон Качер, најверојатно, ќе ја купи куќата на Харпер по неговата смрт. Не престанува медиумскиот интерес за Чарли Шин, дури и откако тој доби отказ од серијата. Поранешната сопруга на актерот, Брук Милер, не била задоволна со тоа што го добивала секој месец и судски побарала тој да и“38; плаќа 55.000 долари за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Бруки Милер, поранешната сопруга на Чарли Шин не била задоволна со она што го добивала секој месец и судски побарала тој да и плаќа 55.000 долари за издржување на децата. Извори блиски до актерот тврдат дека Чарли никогаш не доцни со исплатата на парите за децата, ниту се случило да се спротиставува, но Бруки сака да „обезбеди“ пари ако Чарли остане без ништо. Студиото со кое Чарли Шин неодамна потпиша договор, секој месец ќе мора да исплаќа на нејзина сметка пари бидејќи судот така наредил.
| | веќе видена | слични

" Поранешната сопруга на Чарли Шин бара 55.000 долари месечно за издржување на децата. Брук Милер не била задоволна од алиментацијата која ја добивала секој месец, па од судот побарала Чарли Шин да и плаќа 55 илјади долари за издржување на децата. Оние кои добро го познаваат Чарли тврдат дека тој никогаш не доцни со исплатата на парите за децата. Секој месец студиото со кое Чарли Шин од неодамна потпиша договор, ќе мора да исплаќа на нејзина сметка пари бидејќи судот така наредил. "
| | веќе видена | слични

Откако го раскина договорот со продуцентите од серијата „Два и пол мажи“, контроверзниот актер Чарли Шин со нова серија. „Оваа серија е направена само за него. Договорот би требало да биде потпишан до петок, се чека на адвокатите“, изјавил неименуван извор за „Дејли њуз“. Сè уште не се знае која продукциска куќа ќе ја снима телевизиската серија и за која телевизија, не се знае ниту содржината, единствено што се знае е дека нема да постои пилот-епизода. Чарли Шин беше платен два милиони долари по епизода во серијата „Два и пол мажи“, а неговата улога по раскинувањето на договорот со продуцентите ја презеде Ештон Качер. Борче Момироски Повеќе содржини од денеска - ТУКА
| | веќе видена | слични

По бројните перипетии што се случија околу Чарли Шин и серијата ’Два и пол мажи’ од која дебело заработуваше, продуцентите се чини како да го најдоа лекот – ќе го убијат Чарли! Ликот што Чарли Шин го глуми во серијата „Два и пол мажи“ најверојатно ќе загине во претстојната деветта сезона од емитувањето, пишува денеска сајтот „ Диџитал спај“. Ликовите на Алан ( Џо Крајер ) и на Џејк ( Агнус Т. Џонс ) ќе дознаат за смртта на Чарли Харпер во првата епизода од новата сезона. Шин беше отпуштен од серијата по јавниот судир со творецот Чак Лори . Според извори блиски до Чак Лори, поради кого Шин и доби отказ од серијата затоа што го навредувал, сака да се погрижи да не остане ниту мала шанса во сценариото за Чарли некогаш да се врати во серијата. Снимањето на новата сезона ќе почне во август и продуцентите се уште не одлучиле на кој начин ќе умре Чарли Харпер. Едно од сценаријата е со автомобил да слета во провалија. Извори блиски до продукцијата наведуваат дека новиот лик, кој ќе го глуми Ештон Качер , ...
| | веќе видена | слични

Актерот Чарли Шин никогаш повеќе нема да се појави во серијата Two and a Half Men, а телевизиската продукција објави и на кој начин ќе им објасни на гледачите дека Чарли Харпер го нема во серијата. Чарли Харпер наводно ќе загине во трагична сообраќајна несреќа, а неговиот брат и внук ќе добијат тажна вест дека Чарли загинал. Според извори блиски до Чак Лори, поради кого Шин и доби отказ од серијата затоа што го навредувал, сака да се погрижи да не остане ниту мала шанса во сценариото за Чарли некогаш да се врати во серијата. Во меѓувреме, светските медиуми јавија дека Liongate подготвува ситком специјално креиран за Шин и оти сега се во потрага по телевизиска мрежа на која ќе се емитува. Во меѓувреме, додека се води битка каде ќе оди новата серија, проблематичниот актер е во потрага по нови божици. - Чарли нема уште долго да биде сам. Само да кажеме дека железото е уште врело, знаете што сакам да кажам, вели извор близок до Шин. Поранешната ѕвезда на Two and a Half Men наводно минатата недела ...
| | веќе видена | слични

Останато

Советот на јавни обвинители го доби извештајот на Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција за сите досега преземени активности во ...
сите 519 | | | веќе видена

По вчерашната пресконференција на јавните обвинители Јовески и Рускоска на која беше објаснето дека во милионскиот скандал „Рекет“ Катица Јанева била приведена ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го убија Чарли!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: