Салах се огласи за шпекулациите околу неговото заминување


6 копии
2 копии

Мохамед Салах одигра фантастична сезона и ги собра сите индивидуални награди во Премиер лигата, а сега доби уште едно големи признание. Имено, од вчера ...
| | веќе видена | слични

Веста ја пренесе „Диарио гол“, медиум кој не може да се пофали дека е веродостоен извор на информации а често пласира спектакуларни најави за трансфери и ...
| | веќе видена | слични

Копачките на ѕвездата на Ливерпул, Мохамед Салах ќе бидат поставени меѓу најценетите египетски експонати во Британскиот музеј во Лондон во египетската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 288 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 292 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 85 | | | веќе видена

Избеганиот Никола Груевски е во Унгарија каде што побара азил, а таму стигнал преку Црна Гора. Територијата на Црна Гора ја напуштил истиот ден преку ...
сите 410 | | | веќе видена

Дали Никола Груевски доброволно ја напуштил Македонија или бил киднапиран. Очекувам и Груевски и Унгарија да дадат одговори на овие прашања. Редно е како ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах се огласи за шпекулациите околу неговото заминување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: