Конечно: Роналдињо, Меси и Иниеста го најавија ПЕС 2020


Фотографија од Роналдињо како позира со дрес на аргентинската репрезентација, а потоа и го бакнува разочара многу бразилски фанови, но потоа дознаа дека немале ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 383 | | | веќе видена

Зоран Заев е на чело на рекетарската банда која три години ја пустошеше македонската држава Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата ...
сите 245 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 122 | | | веќе видена

Рочиштето за предметот „Рекет“ е одложено. Не се појави најавениот сведок- поранешниот градоначалник на Општина Центар, бизнисменот Владимир Тодоровиќ. Со ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно: Роналдињо, Меси и Иниеста го најавија ПЕС 2020

Од:
До кого (е-маил):
Порака: