Катадиоптри за подобра видливост во Ѓорче Петров

2 копии
3 копии

На улицата Ѓорче Петров, на потегот од кружниот тек кај СП „Планет“ и улицата Воин Драшковиќ па се до мостот за Сарај, овие денови екипите на Град Скопје и на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Хаотично известување на институциите на системот во врска со синоќешната сообраќајна трагедија во која едно лице го загуби животот, а 26 лица се повредени, ...
сите 253 | | | веќе видена

Голем гест на Лука Дињ, левиот бек на Барселона без страв веднаш истрчал на улица по терористичкиот напад на Ла Рамбла за да им помогне на повреденитеМинатата ...
сите 315 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 154 | | | веќе видена

Семејството на 7-годишниот Џулијан Кадман, кој исчезнал по нападот во Барселона, потврдило дека тој загинал во терористичкиот напад. Вчера била објавена веста ...
сите 282 | | | веќе видена

Владата на Република Македонија не носејќи избрзани заклучоци ги поздравува најавите од официјален Белград за заштита на пријателските односи и за враќање на ...
сите 271 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катадиоптри за подобра видливост во Ѓорче Петров

Од:
До кого (е-маил):
Порака: