Карлеуша со брутален коментар – Удри по родителите на натпреварувачката


3 копии

– Ти имаш само 16 години. Ти не си девојка, ти си дете нашминкано и облечено како жена, твоите родителни добро нека размислат – го почнала коментарот Карлеуша. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Јелена Карлеуша често е „нај з лобниот“ член од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таа често пати е брутална кон натпреварувачите, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Уште една емисија на “Ѕвездите на град” заврши, и повторно полна со расправии и коментари на жирито кои секогаш шокираат со брутална искреност. Како и обично, ...
| | веќе видена | слични

Најавата на новиот круг на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ откри дека жирито овој пат ќе биде поостро од кога било. Кандидатите жестоко се бореа меѓу себе, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лепа Брена важи за една од најпопуларните пејачки во регионот. Она својата кариера ја започна во групата „Слатки грех“, а таму го запозна Саша Поповиќ со кој и ...
| | веќе видена | слични

Како и обично, овој пат во тоа претерала Јелена Карлеуша која се шокирала кога слушнала колку години има учесничката Тијана Радивојевиќ од Ниш. -Ти имаш само ...
| | веќе видена | слични

По 13 години Саша Поповиќ донесе одлука која ги изненади и гледачите и жирито во популарното музичко шоу. Од постоењето на „Ѕвездите на Гранд“ се менуваа многу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новиот обвинител на Република Македонија, по денешното разрешување на досегашниот, Марко Зврлевски, согласно Законот за јавно обвинителство, го именува ...
сите 656 | | | веќе видена

И птиците повеќе не сакаат да летаат над опустошениот е рид над скопското село Кондово. Пред само два дена силните пламени јазици пеплосаа сè. Уништена е ...
сите 163 | | | веќе видена

Со разрешувањето на Марко Зврлевски, пропадна последниот обид на Државната комисија за спречување на корупција (ДКСК) да го заштити криминалот во редовите на ...
сите 142 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери ја презакажа денешната седница и наместо во 11 часот, таа ќе почне во 15 часот. Во кабинетот на Џафери велат дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Американскиот Сенат скоро едногласно гласаше за законот за дополнителни санкции врз Русија и покрај противењето на Белата куќа. Законот е испратен на потпис ...
сите 10 | | | веќе видена

Според американски портпарол, началникот на Американскиот здружен генералштаб на кинеските воени лидери им порачал дека САД се подготвени да употребат воени ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша со брутален коментар – Удри по родителите на натпреварувачката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: