Кармен Бауцентар со поддршка за ракометниот камп на Кирил Лазаров во Охрид

Кармен Бауцентар, како општествено и одговорна компанија, оваа година го поддржува Ракометниот камп на нашиот најдобар играч Kирил Лазаров, кој ќе се одржи во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Охрид, 22. јуни 2018 (ИНПРЕС) – Прославениот ракометар и капитен на Македонска репрезентација Кирил Лазаров, денес беше примен од градоначалникот на Охрид ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии

Кирил Лазаров е во Прага. Малку туристички, многу повеќе „работно". Нашиот најдобар ракометар доби покана, и ја прифати. Ќе биде дел од прошаталниот натпревар ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 198 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 218 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кармен Бауцентар со поддршка за ракометниот камп на Кирил Лазаров во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: