Стартната постава на Јувентус- боли глава!


7 копии
3 копии

Маурицио Сари претрпе пораз на драматичното деби кое го имаше како тренер на клупата на Јувентус, бидејќи неговиот тим најпрво успеа да се врати од негатива во ...
| | веќе видена | слични

Пауло Дибала и минатата сезона се бореше за што е можно поголема шанса да биде на теренот во дресот на Јувентус. Аргентинскиот напаѓач нема да биде прва опција ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Јувентус денеска тренираа во Сингапур, каде утре ќе се сретнат со Тотенхем во натпревар од Интернационалниот куп на шампиони, а тоа ќе биде деби ...
| | веќе видена | слични

Маурицио Сари доби неколку големи засилувања во досегашниот тек на летниот преоден рок, а последен во низата беше Матијс Де Лихт кој вчера и официјално беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 449 | | | веќе видена

Обвинителките Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи или кој било обвинител назначен како вршител на должноста не можат да ја преземат функцијата на специјалната јавна ...
сите 436 | | | веќе видена

Поранешниот член на групата „Нокаут“ и нов заменик-министер за економија Кирил Колемишевски, воскресна во политиката преку шарените трибини пред Владата за ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стартната постава на Јувентус- боли глава!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: