Од денес до 28-ми август во Берово – “Етно плоштад фестивал”


Јоце Панов го претстави видеото за една од неговите најомилени песни, „Данас је љубав победила“, или „Денес љубовта победи“, а сосема соодветно главната улога ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонскиот пејач Јоце Панов по 10 годишна врска се ожени со Марина Нацевска.Марина е во бела веначаница со чипка во која го покажа бујното деколте, а Панов ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 264 | | | веќе видена

Како поранешниот премиер и актуелен почесен претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски избегал од Македонија, како стигнал до Унгарија , дали е уште таму и дали ...
сите 269 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена

Денеска Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ со панел дискусија го прослави Светскиот ден на студентите. На панел дискусијата присуствува претседателот на ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од денес до 28-ми август во Берово – “Етно плоштад фестивал”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: