13,5 милиони фунти го делат Лукаку од трансфер на „Џузепе Меаца“


Манчестер Јунајтед се подготвува за првата сезона во која одговорен за подготовките, а донекаде и трансфер потезите ќе биде Оле Гунар Солскјер, а еден од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пол Погба брилјираше на првите два натпревари кои ги одигра Манчестер Јунајтед на летните подготовки во Америка, но сепак Французинот и натаму останува топ ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Андреас Переира се пошегува дека ќе му го „украде“ телефонот на Пол Погба за да биде сигурен дека Французинот нема да си ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Ромелу Лукаку, ја пропушти втората летна контролна на тимот откако не влезе во натпреварувачката група за мечот со Лидс (4-0). ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 268 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 310 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

13,5 милиони фунти го делат Лукаку од трансфер на „Џузепе Меаца“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: