Бијонсе со стилот воодушевила на црвениот тепих


2 копии

Бијонсе во филмот и го позајмува својот глас на лавицата Нали. Сопругата на Џеј Зи на премиерата во Лондон се појавила во златен фустан со голем шлиц , кој го ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите и планетарно најпопуларни музички и шоубизнис ѕвезди на денешницата, фамозната Бијонсе, во друштво на сопругот Џеј Зи присуствуваше на ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите музички ѕвезди, популарната Бијонсе (37), била главна атракција на премиерата на филмот „Кралот лав“ во Лондон каде што се појавила со ...
| | веќе видена | слични

За премиерата на филмот „Кралот Лав“ во Лондон, популарната пејачка Бијонсе се појави облечена во прилично провокативен фустан. Имено, овој пат Бијонсе се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 496 | | | веќе видена

Официјализирана и првата мултиетничка - македонско - албанска предизборна коалиција меѓу СДСМ и Беса. И официјално Заев и Касами заднички ќе го трчаат ...
сите 231 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 120 | | | веќе видена

Одбраната на првообвинетиот Бојан Јовановски за наредното рочиште за случајот „Рекет" за сведоци ги предложи Сергеј Варошлија, Јовче Ременски, сопругот на ...
сите 124 | | | веќе видена

Секторот за борба против тероризам и насилен екстремизам при МВР, до Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, вчера (26 ...
сите 367 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 57 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе со стилот воодушевила на црвениот тепих

Од:
До кого (е-маил):
Порака: