Сè поизвесно е враќањето на Манџукиќ во Бундеслигата


Маурицио Сари планирал во Јувентус да работи со 23 фудбалери, што значи дека „старата дама“ ќе треба да продаде неколку фудбалери за да ја добие според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер oва лето доведе Сенси, а тој покажа и тоа како голема самодоверба. Сенси со добрите настапи во Сасуоло се избори за место во репрезентацијата на Италија, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хрватскиот интернационалец и се уште актуелен член на Јувентус, Марио Манџукиќ е пред комплетирање на нов голем трансфер во својата кариера. До вчера се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По оставката на Катица Јанева, Европската Комисија во реакција за МИА порачува дека истрагите за илегалните прислушувања треба да продолжат. „Европската Унија ...
сите 224 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 145 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 198 | | | веќе видена

Астролозите велат дека секој хороскопски знак е различен во кревет, а еве како да ја распламтите страста кај вашиот партнер. Овен Мажите се визуелни суштества, ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сè поизвесно е враќањето на Манџукиќ во Бундеслигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: