14 типови на луѓе што ќе ги сретнете на плажа и нивното мото

2 копии

Американските приградски населби со сончеви зраци станаа совршена позадина за облека за на плажа. Малибу, на крајот на краиштата, е исклучително модерен и ...
| | веќе видена | слични

Секоја година трендовите се менуваат, па така и оваа година кога се костимите за капење во прашање. За среќа веќе 10 години наназад се носи речиси се, но ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Четири жени со потполно различни облици на телото облекле ист број на костим за капење, со што испратиле моќна порака. Плус сајз манекенката Сони Тарнер ...
| | веќе видена | слични

Онака како што наодаѓа летниот бран, сите се нетрпеливи да дојде сезоната за пливање. Многу луѓе трошат часови пребарувајќи ги шопинг центрите за да најдат ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Од пакетот прислушувани телефонски разговори, доставени од СЈО како докази до судот во предметот „Титаник“,на денешното рочиште се слушна дека екс-министерот ...
сите 75 | | | веќе видена

Скопје, 20 август 2018 Најголеми жртви на штетните и антидржавни политики на СДСМ се токму младите. Младите од оваа власт за повеќе од година дена колку што ...
сите 54 | | | веќе видена

Опозицијата обвинува, владата реагира. Како и вчера во фокусот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ се неколкумина функционери од власта, меѓу нив и министрите Драган ...
сите 62 | | | веќе видена

Откако е објавено дека Катар понудил да вложи 15 милијарди долари во турските банки и пазар и така да им помогне да се извлечат од инфлацијата и економската ...
сите 254 | | | веќе видена

Поради свлечиште на патниот правец Македонски Брод – село Самоков, кај автобуската постојка за село Девич, сообраќајот е во прекин, информираат од Авто-мото ...
сите 201 | | | веќе видена

Месечината е млада, а ноќта е жешка … со оваа песна, најдобро може да го опишеме овој ден. Младиот месец е тука, одлично време за некои нови почетоци, а ...
сите 51 | | | веќе видена

Педесет и едногодишниот скопјанец К.И. синоќа пред маркет на ул.„Лазо Трповски“ во Скопје пукал кон Б.Б. (23) и Р.Б. (20), откако претходно се расправале ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

14 типови на луѓе што ќе ги сретнете на плажа и нивното мото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: