Хамилтон ја освои пол-позицијата во Белгија


2 копии
2 копии

Фановите на Ферари со нетрпение ја очекуваа Ф1 трката во Монца поради првите две стартни позиции освоени од Кими Раиконен и Себастијан Фетел и желбата да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Со цензурирани медиуми кои исто како и Премиерот не смеат да го пишат името Македонија не се стигнува во Европа. Погазена е слободата на медиумите и ...
сите 195 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Монашкиот постриг го изврши надлежниот Архипастир неговото Високо преосвештенство митрополитот Дебарско-Кичевски господин Тимотеј, во присуство на голем број ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хамилтон ја освои пол-позицијата во Белгија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: