Брокулата е природен елиминатор на никотин од организмот

2 копии

Здравите навики се обврска за секој од нас во секоја сезона, особено во денешниот, динамичен начин на живеење. Брзите секојдневија и брзата храна што ја ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Домашната реномирана млечна индустрија Млекара Здравје има нов производ. Станува збор за функционалниот пробиотски јогурт "Бенефит" кој веќе од денес е ...
| | веќе видена | слични

Од денеска млекарницата Здравје почна со приоизводството на новиот пробиотски јогурт „Бенефит". Станува збор за нова инвестиција во цел еден нов концепт на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брокулата е природен елиминатор на никотин од организмот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: